Logo Hanácké štěstí

Aktuality

Carmen z Kulivé hory + Diesel Drago Čarovné srdce na podzim

Všechna štěňátka jsou již zadaná

Dne 17.4.2020 se nám narodila štěňátka, plánovaný VRH D ze spojení Carmen z Kulivé hory + Mordag z Panských lesů. Šest feneček a tři pejsci. Mamince i štěňátkům se skvěle daří a krásně prospívají.

Plánovaný vrh D Hanácké štěstí

Potvrzujeme březost naší fenky Maďarského krátkosrstého ohaře Carmen z Kulivé hory. Bereme záznamy na zájemce o štěňátka. Předpokládaný odběr druhá polovina června.

Lovecký výcvik,příprava na zkoušky vloh

7.3.2020 proběhl lovecký výcvik zaměřený na socializaci, přípravu na zkoušky vloh. Děkujeme Martině Mrkvicové za skvělé rady, ukázky, vedení výcviku a Radce Ročkové za účast se psem Mordagem, otcem vrhu C.

Nastartování do Nového roku 2020

Nový rok nám přináší i nové výzvy. Odchovánci z vrhu B se chystají na splnění loveckých zkoušek. Jejich majitelé už mají zkušenosti, které chtějí využít. Věřím, že se vše podaří a splní tak plány k uchovnění. Odchovánci z vrhu C se seznamují s loveckou kynologií, učí se se svými pány spolupráce a upevňují poslušnost.

KOnec roku 2019

Přejeme příjemné proŽití svátků vánočních a do Nového roku 2020 spoustu splněných přání, hromadu štěstí a lásky a nejvíc zdraví..

28.9.2019

Dnes jsem se s Dragem zůčastnila klubových podzimních zkoušek (CACT), Drago se umístil v I. ceně, celkově na 3. místě, já získala ocenění za nejlepšího vůdce ve skupině. .

od 29.4.2019

Štěňátka odcházejí do nových domovů, s majiteli jsem ve spojení a těším se společně z radostí, starostí a navykání na nové domovy.

2.-15.4.2019

Štěňátka krásně prospívají, dnes jsme zvládli očkování, tetování, čipování. Vše v pořádku, rostou v krásné silné psy :).

3.3.2019

DDnes se národila štěňátka, VRH C, čtyři pejsci a jedna fenečka. Štěňátka s rovnoměrnou váhou 400g, krásně vyrovnaná a silná čiperná k životu. Jsme velmi rádi, že vše Carmen zvládla a těšíme se společně s ní..

2.-3.2.2019

DUO CACIB Mezinárodní výstava psů v Brně, 2.-3.2.2019. Náš jmenovaný Drago, v průkazu původu Diesel Čarovné srdce zvítězil a potvrdil oba dny, nejkásnějšího Italský Spinone. Jsem na něj pyšná a letos se už budeme těšit jen z loveckého výcviku. Draga čeká i veliká úloha strýčka štěňátek maďárků.

23.1.2019

Dnes jsme byli s Carmen na ultrazvuku, kde nám potvrdili, že jsme v očekávání. Carmen bude zase šťastná maminka.

31.12.2018

Den, kdy progesteron ukázal, že je nejlepší doba na krytí. Takže na Silvestra hurá za ženichem. Jak jinak, než že na doraz k ukončení roku :) A povedlo se.

20.12.2018

Přejeme vám krásné prožití vánoční svátků a do Nového roku 2019 vám přejeme spoustu radosti a zážitků, lásky a přátelství a nejvíc zdraví.

2.12.2018

Plánujeme VRH C Hanácké štěstí na jaro 2019. Oslovila jsem majitelku uchovněného psa Mordag z Panských lesů, který mne nejvíc zaujal svojí milou bezkonfliktní povahou, exteriérově velmi pěkný pes s loveckou vášní. Matka Carmen i otec Mordag mají společné předky Z Pompejské kolonády, věřím, že tyto geny budou zůročeny na štěňatech. Fena i pes mají kyčle DKK 0/0, nenesou gen dlouhosrstosti.

15.11.2018

V roce 2018 splnili uchovnění dva pejci, dvě fenečky z vrhu A. Anakin Hanácké štěstí s majitelem Luďkem Svobodou, Afron Hanácké štěstí s Martinem Neuschlem, Anna Maris s Evou Šorfovou, Atena s Josefem.

20.8.2018

S našimi odchovánky a jejich rodinami plánujeme procházky, připravujeme se společně a podporujeme na přípravu na výstavy, lovecký výcvik.

10.7.2017

Štěňátka vrh B Hanácké štěstí jsou již zabydlená ve svých nových domovech.

30.5.2017

10. den života, štěňátka se mají k světu, s váhou přes tisíc gramů je maminka Carmen ve dne i v noci stále kojí. My dohlížíme a pečujeme o Carmen, aby měla dostatek živin a odpočinku.

21.5.2017

Narodila se nám štěňátka, vrh B Hanácké štěsí, 3 fenečky a 4 pejsci. Maminka Carmen i štěňátka vše zvládli v pořádku s porodní váhou 315-490g. Fotky i videa budeme aktualizovat na FB.

13.4.2017

Přijímáme rezervace na odběr štěňátek, která se narodí koncem května 2017. Odběr nejdříve po osmi týdnech. Není vůbec jednoduché vybrat správné spojení obou rodičů, pokud nám záleží na zachování standardu plemene. Vrh A, nar. 8.2.2016 nám potvrdil a potvrzuje správné rozhodnutí.
Vrh B ze spojení Carmen z Kulivé hory + Fenix Nitrianske Janíkovce

Vrh B Carmen z hulivé Hory + FENIX NITRIANSKE JANIKOVCE


V červenci 2016 k nám přibyl nový člen Italský Spinone Drago Diesel Čarovné srdce. Do maďaří smečky zapadl velice rychle.

Celý rok 2016 Hanáckého štěstí můžete sledovat na FB. Prožíváme společné procházky, výcvik, ... . O každém našem odchovánku máme zprávy a těšíme se společně ze všech rošťáren.

28.3.2016

Štěňáka vrhu A jsou již zarezervovaná a těší se na své nové domovy.


Pro zájemce o VÝCVIKOVÝ VÍKEND informace zde

2.3.2016

Těšíme se, jak nám malincí rostou před očima, už se pěkně projevují, zkouší sílu v tlapkách, chůzi, i občas poskočí, vnímají maminku, sourozence i nás. Očkama nás sledují, rádi se přitulí, pomazlí, štěkají i vrčí, jsou to malinké osobnosti. Už se moc těšíme na Vaše návštěvy, štěňátka jsou naprosto kouzelná :)
Můžete nás sledovat na Facebooku, případně na rajce.net

Carmen z Kulivé hory a štěňátka

8.2.2016

Carmen je maminka. Naše očekávání a velké přípravy se naplnily. Všechno probíhalo v pořádku, moc děkuji za podporu všech blízkých.
Zvládli jsme to se slovy zkušené chovatelky Henriety, porod není nemoc, je to přirozená věc.
Carmen to velmi svědčí, úplně nám rozkvetla, je to hrdá maminka, která zastane kompletní péči o štěňátka. Naše starost je být ji oporou a dohlížet, aby řádně jedla, pila...
Jsem na ni moc hrdá. Foto zde

Carmen z Kulivé hory a štěňátka

24.1.2016

Dnes jsme si užili procházku s našimi kamarády, kde se sešla německo - maďarsko - italská rodinka :))) ( foto zde )
Carmen se daří dobře a pěkně si vše užívá

Carmen z Kulivé hory

5.1.2016
Máme potvrzené sono, kde jsme viděli 6 - 7 ...? štěňátek.
Carmen z Kulivé hory + Fenix Nitrianske Janikovce web zde

Carmen z Kulivé hory + FENIX NITRIANSKE JANIKOVCE

Dne 9.12.2015
Pro naši Carmen jsme vybrali krásného ženicha, budoucího tatínka Fenixe Nitrianske Janikovce web zde.
Úspěšně proběhlo krytí, Carmen se Fenix moc líbil.
Jsme v očekávání, pokud se potvrdí sono, Carmen bude maminka.

FENIX NITRIANSKE JANIKOVCE

FENIX NITRIANSKE JANIKOVCE, SPKP 3047/14

Narozen 18.07.2012
Otec GIN Selle (DERBY Istropolis Kincse x Vadászfai CÉDA)
Matka ISKRA Jasenovské vodopády (BOSCO Jantar Devil x FREGA z Bodrogu)
DKK 0/0